Pasirinkite Skyrių

Dabar nukreipsime Jūs į pranešimo pildymo puslapį ePolicijos portale.

 

ePolicijos pranešimai:

tamo prisijungti

Pranešimo pildymas

Paspauskite “Atidaryti” kad galėtumėte pildyti pranešimą ePolicijos portale. Jame galėsite pasirinkti, ar norite pildyti anoniminį pranešimą, ar pateiksite savo duomenis. (Duomenis rekomenduojama pateikti, kadangi vėliau galėsite gauti tolimesnę su pranešimu susijusią informaciją ar atsakyti į papildomus klausimus kurių gali kilti po pranešimo užpildymo)

Nepavyksta prisijungti?

Atminkite, kad prisijungimui prie ePolicijos sistemos reikia:

Prisijungimui prie ePolicija sistemos pakanka turėti mobilųjį parašą ar kitą elektroinės atpažinties priemonę kuri naudojama prisijungimui prie Elektroninių valdžios vartų ar Internetinės bankininkystės sistemų. Jeigu sistema stringa ir Jums nepavyksta patekti į ePolicijos portalo savitarnos sritį – pabandykite pasinaudoti kita autentifikacijos priemone arba pabandykite prisijungti vėliau.

Kartais dėl sistemų atnaujimo darbų ar ryšio sutrikimų nesuveikia mobilaus parašo sistema ar kita autentifikacijos posistemė. Tokios problemos paprastai išsprendžiamos per kelias valandas ir Jums nereikia imtis Jokių papildomų veiksmų, tačiau jeigu ir vėliau nepavyksta prisijungti, tuomet apie problemą turėtumėte pranešti sistemos darbuotojams svetainėje nurodytu pagalbos numeriu ar elektroniniu paštu.